Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: звітуємо про роботу та інформуємо учасників дорожнього руху

Зимове утримання: звітуємо про роботу та інформуємо учасників дорожнього руху

На Дніпропетровщині у наслідок циклону відбулось суттєве погіршення  погодних умов. Про боротьбу з негодою на автомобільних дорогах загального користування державного значення  розповів сьогодні на пресс конференції у Інформаційному агентстві "Мост- Днепр" заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Іван Лукич Лебединський.

"Для ліквідації наслідків снігопаду на дорогах державного значення в ніч з 19 на 20 листопада  було задіяно 48 одиниць снігоприбиральної техніки. Наразі виконуються всі планові заходи з зимового утримання. Проїзд автомобільними дорогами області забезпечено в повній мірі, жодних обмежень у русі транспорту не застосовувалось.

Служба автомобільних доріг є балансоутримувачем 2998,5 км. доріг загального користування державного значення які з’єднують нашу область з іншими областями та районними центрами. Дороги місцевого значення передані на баланс Департаменту житлово – комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної адміністрації з 1 січня 2018 року» , зазначив И.Л. Лебединський

Заступник начальника Служби автодоріг нагадав всім учасникам дорожнього руху, що на мережі автодоріг державного значення у Дніпропетровської області розташовано 29 місць для відстою автотранспорту та  19 пунктів обігріву. Інформацію щодо їх розташування водії можуть побачити на жовтих інформ панно на в’їзді в область та на веб - сайті Служби автодоріг у Дніпропетровській області. Також звернув увагу на  необхідность неухильного дотримання правил дорожнього руху та надання пріоритету в русі спецтехніки що працює над забезпеченням безпечного проїзду автошляхами області.