Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Злодії продовжують знищувати бар’єрну огорожу на щойно відремонтованій автодорозі

Злодії продовжують знищувати бар’єрну огорожу на щойно відремонтованій автодорозі

Зовсім нещодавно Служба автомобільних доріг повідомляла про викрадення елементів бар’єрної огорожі на автомобільній дорозі національного значення Н-31 (Р-52) Дніпро - Царичанка – Кобеляки - Решетилівка.

Але вже 31 жовтня в результаті позачергового комісійного обстеження зазначеної автодороги було виявлено чергову крадіжку елементів оцинкованої металевої бар’єрної огорожі.

Зухвала подія відбулась на тому ж місці, що і минулого разу. Маємо враження що злодії мабуть не зупиняться, доки не демонтують всю новеньку огорожу. Цього разу відкрутили у два рази більше ніж у минулий раз. Викрадено 41 п.м. балки огорожі та 6 жорстких консолі.

Співробітниками Служби автодоріг складено акт обстеження, готуються документи для відкриття кримінального провадження.

Такі дії - це не лише злочин направлений на руйнування дорожньої інфраструктури, найстрашніше те, що він становить загрозу найціннішому в світі – людському життю та здоров’ю. Адже бар’єрна огорожа це не просто «метал», це важливий елемент безпеки дорожнього руху.

Вкотре Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області наголошує: Шановні громадяни! Не залишайтеся байдужіми! Ставши свідками розкрадання дорожньої інфраструктури - негайно повідомте про це у будь – який зручний для Вас спосіб!

Скористайтесь телефонами «Гарячої лінії» у Дніпропетровській області:

+380 (56) 234 16 84, +380 (56) 246 94 10

+380 (96) 874 47 30

+380 (66) 682 58 90

Зателефонуйте до поліції по телефону «102».

Витративши декілька хвилин на телефонний дзвінок Ви допоможете усім учасникам дорожнього руху!

Дякуємо за розуміння та бажаємо всім безпечних, безаварійних та комфортних поїздок!