УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Вандалізм на дорозі

Вандалізм на дорозі

На автомобільній дорозі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине у м. Підгородне км. 223+200 км225+200 злодії викрали елементи облаштування автомобільної дороги.
Нажаль, заради легкої наживи вандали не тільки завдають величезні збитки дорожній галузі, а насамперед наражають на небезпеку багатьох людей.
Працівники Служби автомобільних доріг виїхали на обстеження ділянки. В результаті обстеження була виявлена відсутність частини складових елементів автомобільної дороги а саме:
• Решітки водоприймальних колодязів – 20 шт;
• Корпус водоприймального лотку – 1 шт.
По даному випадку написано заяву у правоохоронні органи та відкрито провадження по ст. 185 Кримінального кодексу України.
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області вкотре наголошує, розкрадання будь яких елементів дорожньої інфраструктури суттєво впливає на безпеку дорожнього руху і може привести к тяжким наслідкам!
Просимо громадян не бути байдужими, та ставши свідками розкрадання дорожньої інфраструктури негайно повідомити про це зателефонувавши «102» або на «Гарячу лінію» САД у Дніпропетровській області +380 (56) 744-68-16, 095-009-70-90.