Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Увага! 25 червня 2020 року з 09.00 ранку рух понтонною переправою у с. Олексіївка Нікопольського району буде тимчасово припинено

Увага! 25 червня 2020 року з 09.00 ранку рух понтонною переправою у с. Олексіївка Нікопольського району буде тимчасово припинено

Шановні водії та автоперевізники!

25 червня 2020 року з 09.00 ранку рух понтонною переправою у с. Олексіївка Нікопольського району буде тимчасово припинено у зв’язку із проведенням технічних робіт.
Проведення робіт обумовлено необхідністю монтажу додаткової металевої конструкції, призначення якої зробить в’їзд на понтонну переправу більш пологим та комфортнм.
Будь ласка враховуйте дану інформацію під час планування Ваших маршрутів та скористуйтеся затвердженою схемою об’їзду.
Про закінчення робіт та відкриття руху буде повідомлено додатково.

Довідково:
Внаслідок перепадів рівня води у Каховському водосховищі та рухомості частин споруди періодично виникає просідання секцій понтонної переправи. Нажаль, такі явища як перепад рівня води є не контрольованими та залежать від кількості опадів. Для забезпечення безпеки руху по переправі фахівці ЗСУ проводять постійний моніторинг технічного стану споруди та в разі необхідності виконують додаткові ремонтні та монтажні роботи.