Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Участь у ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху»

Участь у ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху»

Фахівці Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області прийняли участь у ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції яка була організована Донецьким юридичним інститутом у м. Кривий Ріг. Тема цьогорічної конференції - «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».
На конференції мали змогу поділитися досвідом та обговорити важливі питання фахівці у сфері безпеки дорожнього руху з таких установ як: ВООЗ МОЗ України з питань безпеки дорожнього руху, ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій, Національної поліції України, Управлінь патрульної поліції, ГУНП в областях, Укртрансбезпеки, Служб автомобільних доріг України.
За даними організаційного комітету для участі у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції було зареєстровано більш ніж 200 учасників.

На конференції були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання.
Напрацьовані рішення та рекомендації сприятимуть вирішенню низки актуальних питань дорожньої безпеки та якісно покращать ситуацію на автомобільних шляхах України.
Служба автодоріг завжди готова до сівпраці яка спрямована на покращення рівня безпеки дорожнього руху, тож дякуємо організаторам конференції за можливість діалогу, обміну досвідом та висвітленню актуальних питань.