УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Стартував ремонт Нікопольської траси

Стартував ремонт Нікопольської траси

На автошляху Р - 73 /Н - 08/ Нікополь розпочато ремонт - працює важка дорожня техніка.

Дорожники приступили до ремонту останньої ділянки довжиною у 14 км.

Саме ці 14 км ще й досі нагадують водіям якою жахливою нещодавно була вся дорога на Нікополь.

Наразі техніка мобілізована і ремонт стартував.

Розпочали з фрезерування зношеного покриття.

Проведуть весь комплекс робіт: влаштування шару ЩПС, вирівнюючого та верхнього шару ЩМА – 20, роботи з водовідведення, розчищення узбіч, нанесуть дорожню розмітку та встановлять дорожні знаки.

Знайти ділянку на мапі: https://goo.gl/maps/BodZvemfVcwgHdt4A

Підрядник : ТОВ «Автомагістраль - Південь».

Увага! Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радимо буди уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Довідково:

Регіональна дорога державного значення Р - 73 будувалась у далекі 40 роки минулого сторіччя і поступово з дороги перетворилась на «напрямок».

Завдяки програмі «Велике Будівництво» у минулому році дорогу почали ремонтувати. Вже 42,2 км траси мають сучасне з 3-х шарове покриття, водовідведення, дорожню розмітку та нові знаки.

Ділянка ремонт якої мав би завершити оновлення автошляху по всій протяжності планували розпочати навесні 2021 року. Проте, підрядник відмовився від виконання робіт.

Службою автодоріг області було ініційовано розірвання договору та проведено тендерні процедури в системі Prozorro для визначення нової підрядної організації.

За результатом відкритого конкурсу переможцем визнано компанію ТОВ «Автомагістраль - Південь» яка вже приступила до роботи.