УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Шляхами Великого Будівництва : екскурсія для студентів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури

Шляхами Великого Будівництва : екскурсія для студентів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури

Магістраль Н- 31 Дніпро -Київ це справжній підручник з будівництва просто неба!

Саме цей об’єкт і став місцем проведення Службою автомобільних доріг виїзної екскурсії для студентів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Стартувала екскурсія з будівельного містечка де студенти на власні очі побачили де базуються підрядники та дорожня техніка.

Потім вирушили на ділянки де влаштовується шар щебенево-піщаної суміші, майбутні будівельники поспілкувалися з спеціалістами Служби автомобільних доріг про технологію будівництва автобану з нуля - від влаштування земляного полотна до фінішного шару асфальтобетонного покриття.

Ще одна локація – штучні споруди адже їх на будівництві не мало – скотопрогони, тунельні шляхопроводи, транспортні розв’язки, тож мали гарну нагоду побачити як будують дворівневу транспортну розв’язку та міст через канал Дніпро – Донбас. Про особливості спорудження мостів, використання матеріалів та технологій розповіли фахівці Служби автодоріг та підрядної організації ТОВ «Автомагістраль - Південь».

Завершили екскурсію в місці проведення археологічних досліджень. Про співпрацю дорожників та археологів розповів начальник дніпровської експедиції науково-дослідного центру «Охоронна археологічна служба України» інституту археології НАН Д.Л. Тесленко.

Як це було дивіться на фото