Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Руйнація мосту у Нікопольському районі: вжиті першочергові заходи

Руйнація мосту у Нікопольському районі: вжиті першочергові заходи

20 травня 2020 року у с.Олексіївка Нікопольського району Дніпропетровської області відбулося руйнування секції мосту під час руху по ньому вантажного автомобіля.

Перед даною штучною спорудою було встановлено знак забороняючий рух транспортних засобів вага яких більше ніж 10 т. Вантажівка що рухалась мостом ігноруючи дорожній знак і відповідно правила ПДР мала вагу 15 тон та везла вантаж 20 тон, що підтверджено документами вилученими правоохоронцями у водія.
✅Одразу після повідомлення про руйнацію моста Службою автомобільних доріг області та патрульною поліцією було визначено маршрут об'їзду та розроблено відповідну схему.
✅З обох сторін мосту встановлено огородження, інформаційні знаки на перетині основних доріг що проходять через ділянку мосту із зазначенням схеми об’їзду аварійної ділянки.
✅На аварійній ділянці дороги забезпечено охорону правопорядку та перенесено пост поліції для унеможливлення проїзду транзитного транспорту через с.Олексіівка.
✅20.05.20 Особовим складом підрозділів ГУ ДСНС у області вантажний автомобіль будо частково розвантажено . Враховуючи аварійний стан мосту та неможливість застосування великовагового крану, здійснити підйом вантажівки за допомогою наземних засобів було неможливо.
✅Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області для вилучення вантажного автомобіля з води залученно плавучий крану "Нікопольського річкового порту”.
✅23.05.20 труби з вантажівки вилучали за допомогою плавкрану.
✅Станом на 13.00 год. 24.05.20 вилучено кабіну, а о 13:40 вантажний причеп автівки.
✅Найближчим часом поруч із зруйнованим мостом в Олексіївці буде влаштовано тимчасовий міст – понтонну переправу.
✅Сьогодні зранку колонна 808-го понтонно-мостового полку вирушила з міста Білгород-Дністровськ до Дніпропетровської області для влаштування понтонної переправи поруч із зруйнованим мостом на дорозі Н-23 в Олексіївці.