УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо автодорогу Р - 73 у Томаківському та Солонянському районах

Ремонтуємо автодорогу Р - 73 у Томаківському та Солонянському районах

На Нікопольській трасі дорожники працюють на ділянці яка пролягає територією двох районів - Томаківського та Солонянського.

ЇЇ протяжність - 14 км.

Запроектовано об’єкт у поточному році, отримано позитивний висновок експертизи, проведено торги в системі Prozorro, та підписано договір на виконання робіт з поточного середнього ремонту.

Наразі відфрезеровано 1,2 км існуючого дорожнього покриття.

З 10 листопада розпочато роботи з укладання вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші.

Даний об’єкт - перехідний. Завершення робіт на ньому заплановано у 2021 році.

Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радимо буди уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Довідково:

Це вже третя ділянка автодороги Р -73 Дніпро – Нікополь над оновленням якої працюємо цьогоріч в рамках програми #Велике_Будівництво.

20 км у Нікопольському районі введено в експлуатацію 1 вересня.

В роботі ще 18,1 км від Нікопольського району до повороту на смт. Томаківка. Там вже влаштовано фінішний верхній шар асфальтобетону, проводиться нанесення дорожньої розмітки. Введення в експлуатацію заплановано на початок грудня.

Підрядник: ТОВ «УПП ІІ УПС».
Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти з відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.