Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Початок ремонтних робіт на дорогах державного значення Дніпропетровської області

Початок ремонтних робіт на дорогах державного значення Дніпропетровської області

Сьогодні у інформаційному агентстві Мост Днепр відбулась прес конференція на якій заступник начальника Служби автодоріг з ремонту та експлуатаційного утримання Іван Лукич Лебединьский розповів представникам ЗМІ про стан покриття на автомобільних дорогах державного значення та початок дорожніх робіт.

Першочерговим завданням від Державного агентства автомобільних доріг України є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення - розповів заступник начальника Служби автодоріг – такими є автошляхи що єднають нашу область із Донецькою, Запорізькою, Кіровоградською, Харківською, Миколаївською та Полтавською областями.
З настанням сприятливих погодних умов підрядні організації приступають до робіт з ліквідації ямковості для того, щоб забезпечити безперебійний проїзд автотранспорту та знизити аварійність. В роботі будуть використані метод просочення, а також ремонт горячим асфальтобетоном. 
В першу чергу дорожні роботи будуть проведені на найбільш уражених ділянках доріг. Наразі, працівниками Служби автодоріг проводиться обстеження автошляхів державного значення з метою виявлення обсягів ураженості. Аварійний ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування –- зазначив І.Л. Лебединський.