УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Підсумки роботи 2020

Підсумки роботи 2020

За амбітним плану Укравтодору Службою автодоріг у Дніпропетровській області оновлено 170 км доріг. Цей рік став роком потужного фінансування дорожньої галузі. На ремонт та будівництво у Дніпропетровській області виділено 8,5 млрд. грн.

Працювали над реалізацією програми #Велике_будівництво по декільком напрямкам:

Наймасштабніший із проектів – Будівництво траси Н -31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка. 12,4 км траси вже введено в експлуатацію, ще 9 км буде введено в експлуатацію до кінця року. Роботи тривають, наразі працюємо над будівництвом мосту через канал Дніпро – Донбас та двох транспортних розв’язок. Завершити роботи з будівництва нової траси по всій протяжності плануємо у 2021 році.

Ще один об’єкт будівництва не менш важливий, адже його призначення розвантажити місто Дніпро від транзитного транспорту. Це Південний обхід м. Дніпра. Наразі там виконуються роботи з будівництва розв’язки та перенесення комунікацій. Завершення будівництва заплановано на 2021 рік.

Велику увагу цьогоріч було приділено існуючої мережі доріг.

Роботи тривали одразу по декільком напрямкам:

  • М – 04 від межі м. Дніпра до Криничанського поста поліції;
  • М – 04 від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції;
  • Н – 11 від м. Кривий Ріг до межі з Миколаївскою областю;
  • Н – 11 від смт. Софіївка до Криничанського поста поліції;
  • Н – 23 від м. Кривий Ріг до межі з Кіровоградською областю;
  • Р -73 Дніпро – Нікополь.

При проведені робот з поточного середнього ремонту на вищезазначених трасах ми не оминали увагою і штучні споруди – мости та шляхопроводи. Їх відремонтовано – 10.

Триває реконструкція моста через р. Чортомлик у Нікопольському районі. Мостовики працюють цілодобово, наразі завершуєтеся встановлення прогонової будови мосту. Відкриття руху мостом заплановано на 30 грудня цього року.

Окрім ремонтів доріг проведена робота з підвищення безпеки дорожнього руху на дорогах області. Відремонтовано 3370 п. метри бар’єрної огорожі, відремонтовано 15,7 км та відновлено 7,2 км ліній зовнішнього освітлення, замінено та встановлено дорожні знаки, виконано роботи з нанесення розмітки та пішохідних переходів.

Плани на 2021 рік не менш амбітні - 484 км автошляхів.

Це завершення об’єктів будівництва, капітальний ремонт 2 шляхопроводів на дорогах М - 18 та М - 04.

Ремонт таких автомобільних доріг як – М - 04, Н - 23, Р - 51, М - 29. Ремонти будуть розпочаті і на дорогах територіального значення, загалом таких доріг плануємо відремонтувати – 8.