УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Перші авто вирушили новозведеним мостом через річку Чортомлик

Перші авто вирушили новозведеним мостом через річку Чортомлик

Перші авто вирушили новозведеним мостом через річку Чортомлик у Дніпропетровської області:

 Як і декларував Укравтодор, до кінця 2020 року відкрили проїзд переправою у Олексіївці Нікопольського району. За 7 місяців береги річки Чортомлик з’єднали новим мостом, завдовжки 159 метрів.

 “Думаю, що всі пам’ятають травневу історію, коли під час проїзду перевантаженої вантажівки зруйнувалась стара переправа. Її не ремонтували 65 років.

Тоді ж ми одразу запустили процес реконструкції мосту. Перед всією командою стояло завдання відкрити тут рух до кінця року. Наразі всі критично важливі роботи вже завершено. Сьогодні мостом в Олексіївці вирушив перший транспорт у тестовому режимі. Відзавтра проїзд здійснюватиметься у звичайному режимі” - розповідає Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

 Нагадаємо, міст знаходиться на дорозі Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. За переговорною процедурою у червні визначили генерального підрядника: «ОНУР Конструкціон Інтернешнл», субпідрядною організацією став ТОВ «Мостобудівельний загін № 112».

 На сьогодні на об’єкті виконали такі роботи:

▫️ демонтаж металевих прогонових будов старого мосту;

▫️ збудовані стояни №1 і № 4 на берегах р. Чортомлик;

▫️ збудовані стійки безростверкових руслових опор № 2 і № 3;

▫️ зібрано елементи прогонової будови, після чого її насунули та установили на опорні частини;

▫️ влаштовано нижній шар дорожнього покриття на підходах до мосту, тимчасовий шар покриття на мосту.

 У 2021 році будуть завершені роботи з монтажу системи водовідведення з прогонової будови мосту, влаштування верхніх шарів дорожнього одягу, дорожньої розмітки та демонтаж залізобетонних руслових опор старого мосту.