Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » На Дніпропетровщині триває будівництво автодороги Н-31

На Дніпропетровщині триває будівництво автодороги Н-31

Будівництво автомобільної дороги Н- 31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка - це ще один важливий крок в розбудові дорожньої інфраструктури Дніпропетровської області. 

Автодорога проходить через центральні частини таких населених пунктів Дніпропетровської області як Лобойківка, Петриківка, Китайгород, Царичанка та виконує функції основної вантажної та пасажирської магістралі. Звісно, за таких умов значно знижується пропускна спроможність дороги, швидкість руху, транспортного потоку, різко погіршуються екологічні умови – підвищується загазованість та рівень шуму, а найгірше – збільшується кількість та тяжкість дорожньо – транспортних пригод. 

Зважаючи на те що основним пріоритетом в діяльності Служби автодоріг завжди була безпека дорожнього руху і збереження життя людей, було прийняте рішення про будівництво автомобільної дороги в обхід населених пунктів до межі Дніпропетровської області.

Роботи на будівництві у розпалі: монтується система водовідведення з розділової смуги, продовжується влаштування основи із шлаку та щебнево - пісчаної суміші.
Також працюємо над влаштуванням верхнього шару основи із крупнозернистого пористого асфальтобетону.