УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » На автошляху Т - 04 -12 влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття

На автошляху Т - 04 -12 влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття

На автошляху Т – 04 - 12 завершено влаштування вірівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

 

Роботи на ділянці від межі міста Кам’янське у напрямку с. Шульгівка були розпочаті 30 березня поточного року.

Дорожники вже виконали фрезерування старого дорожнього покриття, влаштували 20 см шару основи СФОВ, та 12 см вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Попереду влаштування 5 см шару ЩМА, укріплення узбіч, встановлення бордюрного каменю, нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

Ділянка на мапі: https://goo.gl/maps/jP9SDiJGmUYAZxj18

Підрядник: ТОВ «Будінвест Інжиніринг».

Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з поточного середнього ремонту рух громадського автотранспорту здійснюється у реверсному режимі.

 

Довідково:

Автошлях Т - 04 - 12 сполученням Кам'янське - Шульгівка - Михайлівка - Котовка - Перещепине - Чернявщина – Жемчужне оновлюється вперше за останні 20 років.

Цьогоріч поточний середній ремонт буде проведено на двох ділянках автошляху. Наразі ремонтні роботи тривають на ділянці протяжністю 8,2 км з липня розпочнеться ремонт 5,7 км від перетину з автошляхом Н -31 Дніпро – Решетилівка.

Це лише початок відновлення дороги, заплановані роботи з розробки проектно кошторисної документації для ремонту ще 41,46 км.