УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Н – 23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя: мобілізується важка дорожня техніка та монтується асфальтобетонний завод

Н – 23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя: мобілізується важка дорожня техніка та монтується асфальтобетонний завод

Для капітального ремонту автомобільної дороги Н – 23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя мобілізується важка дорожня техніка та монтується асфальтобетонний завод.

Дорожники використовують вихідні для проведення робіт з встановлення сучасного асфальтобетонного заводу.

Розташовуємо его поблизу с. Зоряне. Завод має здатність виробляти 200 тон матеріалу в годину. Саме там буде вироблятися асфальтобетонна суміш для нового покриття дороги Н -23.

Вже з понеділка 23 серпня поблизу м. Апостолове розпочнуться роботи з розчищення полоси відводу для продовження фрезерування старого покриття. Масштабні роботи розпочинаються на початку вересня: 60 працівників та більше 20 одиниць техніки працюватимуть над оновленням автошляху.

Шановні водії! Зверніть увагу що рух буде здійснюватися у реверсному режимі. Вибачте за незручності та будьте уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

Довідково:

Протяжність дороги в межах Дніпропетровської області – 162,9 км, минулого року відремонтували 23,4 км від м. Кривий Ріг до межі з Кіровоградською 20 області.

Автомобільна дорога Н-23 проходить територією трьох областей: Кіровоградська, Дніпропетровська та Запорізька та має загальну протяжність 258 км.

Будувалася вона ще з 1958 року, реконструювали її в 70 -х роках минулого сторіччя. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатаційного утримання. Критичне недофінансування галузі та прострочені міжремонтні терміни перетворили Н-23 в жах для водіїв.

Зі стартом програми «Велике будівництво» Н-23 почали поступово оновлювати.

Минулого року дорожня техніка запрацювала на Кіровоградщині - в результаті відремонтували 81,9 км по всій протяжності в області.

У Запорізькій області цього року дорога Н-23 відремонтована повністю - а це 10 км.

За амбітним планом Укравтодору у Дніпропетровський області цього року буде відремонтовано 387 км доріг державного значення.