УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Хорошевський шляхопровід - плюс ще один об’єкт Великого Будівництва на Дніпропетровщині

Хорошевський шляхопровід - плюс ще один об’єкт Великого Будівництва на Дніпропетровщині

Хорошевський шляхопровід - плюс ще один об’єкт #Великого_Будівництва на Дніпропетровщині.

Розпочато роботи на Хорошевському шляхопроводі розташованому на автомобільній дорозі М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта км 228+703 у Синельниківському районі.

Це ще один довгобуд на теренах нашої області який у будівельному сезоні 2021 буде повністю завершено та введено в експлуатацію.

Штучна споруда розташована на перетині автошляхів М – 18 та Т -04-01, тож дорожники вже почали роботи з влаштування транспортної розв’язки на підходах до шляхопроводу.

Виконують роботи з влаштування земляного полотна, видалення чагарника, корчування пнів, встановлення бордюрів та влаштування шару основи.

На самому шляхопроводі виконуються підготовчі роботи.

Попереду влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштування перехідно – швидкісних смуг, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та підключення освітлення.

Технічні характеристики об’єкту:

  • Дорога ІІ категорії;
  • Довжина шляхопроводу – 45,92 метрів
  • Довжина з підходами - 1,6 км;
  • Ширина проїзної частини – 7,5 метрів;
  • Примикання – 4 шт;

 

Старий шляхопровід що функціонує наразі - буде розібрано і автівки рушать новим, якісним та безпечним шляхом.

Знайти на мапі: https://goo.gl/maps/QszYRdgD69dTRYdD9

Довідково:

Роботи на Хорошовському шляхопроводі стартували у 2011 році. Підрядна організація ТОВ «Спецбудконтакт» виконала роботи з будівництва основних елементів штучної споруди – колони, балки прогонових будов. Втім вже у 2012 році будівництво було припинено.

Вдруге роботи на буд майданчику розпочалися у 2017 році. Працювала на об’єкті підрядна організація ТОВ «УПП ІІ «УПС». Частково були виконані роботи з улаштування дорожнього полотна, переносу комунікацій та влаштування опор освітлення. Зміна строків реалізації виникла по причині відсутності фінансування. З 2018 по 2020 об’єкт було законсервовано.

Наразі роботи відновлено, підрядна організація ТОВ «УПП ІІ «УПС» приступила до завершення всіх робіт передбачених договором.