Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Голова держави відвідав Дніпропетровщину

Голова держави відвідав Дніпропетровщину

Сьогодні з робочим візитом Дніпропетровщину відвідав президент України Володимир Зеленський.

На будівництві другої черги об’їзної дороги міста Дніпра президент поспілкувався з керівництвом Укравтодору, Служби автодоріг та керівництвом Дніпропетровської обласної адміністрації стосовно основних планів робіт з будівництва та ремонту автошляхів.

Зустріч відбулась на місці важливого інфраструктурного об’єкту – другої черги Південного обходу м. Дніпра.

У минулому році було збудовано шляхопровід об’їзної дороги. Даний шляхопровід є складовою частиною будівництва Другої черги Південного обходу м. Дніпра. Об’їзна дорога вкрай необхідна місту Дніпро. Адже місто з населенням майже 1,5 мільйони мешканців до цього часу не має обходу і рух транзитного транспорту проходить через центральну частину обласного центру. Це створює несприятливі екологічні умови та погіршує безпеку дорожнього руху. Завершення будівництва дозволить збільшити пропускну спроможність доріг, які проходять через місто, вивести за його межі значну частину транзитних транспортних потоків та скоротить маршрут перевезень і час транспортування.

 «Для завершення будівництва другої черги необхідно 992 мільйона гривень. Роботи можливо виконати за два роки. Наразі транзитний транспорт рухається через центральну частину міста, будівництво Південного обходу вирішить цю проблему» - зазначив начальник Служби автодоріг.