УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Cтартував поточний середній ремонт найпроблемнішої ділянки траси М -04 від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції

Cтартував поточний середній ремонт найпроблемнішої ділянки траси М -04 від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції

Cтартував поточний середній ремонт найпроблемнішої ділянки траси М -04 від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції.

Ділянка автодороги міжнародного значення М - 04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине на якій розпочато роботи має протяжність – 75,4 км і пролягає територією П’ятихатського та Криничанського районів.

Наразі дорожники працюють на межі Кіровоградської та Дніпропетровської областей - видаляють поросль та виконують розкриття проїзної частини від нанесеного ґрунту.

Що передбачено робочим проектом?

✅ремонт асфальтобетонного покриття протяжністю 75,4 км;
✅після завершення робіт з укладання нового асфальтобетонного покриття будуть проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику;
✅ремонт штучної споруди що знаходяться на даній ділянці;
✅видалення чагарнику, укріплення узбіч;
✅встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження;
✅відновлення автопавільйонів.

Довідково:

  • Цьогоріч ремонтуємо дороги державного значення Дніпропетровської області за маршрутним принципом: Дніпро – Миколаїв, Дніпро – Кропивницький, Дніпро – Нікополь.
  • Дорога М - 04 автошлях міжнародного значення що пролягає територією 4 областей: Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.
  • Загальна протяжність автомобільної дороги у Дніпропетровській області майже 300 км.
  • Ремонті роботи у 2020 році ведуться на двох напрямках - від Криничанського поста поліції до межі м. Дніпро та від Криничанського поста поліції до межі з Кіровоградською областю.

Підрядник: ТОВ «Автомагістраль - Південь».
Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з поточного середнього ремонту рух громадського автотранспорту буде здійснюватися у реверсному режимі
Будьте уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

#Велике_Будівництво