УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » З 17 листопада - погіршення погодних умов на території Дніпропетровської області

З 17 листопада - погіршення погодних умов на території Дніпропетровської області

Внаслідок виходу серії західних циклонів, що будуть поглиблюватись на території Дніпропетровської області, очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг та дощ.

Можливе утворення снігового покриву висотою 3-8 см.

17-20 листопада очікуються опади різної інтенсивності: вночі сніг, вдень переважно мокрий сніг, температура вночі 1-6о морозу, вдень від 1о морозу до 4о тепла.

Дорожня служба вже працює в режимі цілодобового чергування  і готова до виконання робіт з зимового утримання.

В першу чергу будемо обробляти автошляхи з максимальним трафіком – міжнародного та національного значення, адже саме цими шляхами рухаються наші військові, швидкі та гуманітарні вантажі.

Звертаємо особливу увагу водіїв на безпеку дорожнього руху під час зимової негоди та необхідність заміни літніх шин на зимові. Водіїв великовагового транспорту просимо укомплектувати автомобіль ланцюгами протиковзання, буксирувальними штангою та тросом.

Нагадуємо про неухильне дотримання правил дорожнього руху та швидкісного режиму!

Якщо під час Вашої подорожі відбувається різке погіршення погодних умов - радимо Вам скористатися стоянками (місцями відстою) або об’єктами дорожнього сервісу на автодорогах Дніпропетровської області.

В разі ускладнення руху, заторів чи обмежень на державних автошляхах – повідомляйте нашому диспетчеру за номером 067 400 60 80.