УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Розпочинаємо Тиждень безпеки дорожнього руху

Розпочинаємо Тиждень безпеки дорожнього руху

14 - 20 листопада проводитимемо заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах державного значення Дніпропетровської області.

 

Заходи заплановані Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області:

  • забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів та на маршрутах пересування шкільних автобусів;
  • безпека пішохідного руху школярів;
  • позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури;
  • перевірка дорожніх знаків - їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду та ліквідації таких недоліків.

Кількість ДТП в Україні залишається високою. Про причини такої ситуації та шляхи вирішення говоритимуть сьогодні учасники круглого столу «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу». Онлайн-трансляція на сайті на YouTube каналі Укрінформу https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Довідково:

Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України.