Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Діяльність » оголошення » Про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху в період з 14 по 20 листопада 2016 року на автомобільних дорогах загального користування у Дніпропетровській області

Про проведення Тижня з безпеки дорожнього руху в період з 14 по 20 листопада 2016 року на автомобільних дорогах загального користування у Дніпропетровській області

            Служба автодоріг у Дніпропетровській області є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування і несе відповідальність за їх експлуатаційний стан та безпеку дорожнього руху.

            У рамках десятиліття дій з БДР 2011 – 2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року, з метою забезпечення виконання даної програми, Міністерство охорони здоров’я України виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня з безпеки дорожнього руху. В поточному році такий захід буде проведено в період 14-20 листопада.

             У вказаний період Службою заплановано ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів, на маршрутах пересування шкільних автобусів, пішохідного руху школярів, на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою тощо.

             Також буде проведена позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури. В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду і т.д.. будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.

             Служба автодоріг звертається до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР, у вказаний період і не тільки суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги до пішоходів, тим більше до дітей.

 

                Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю.

                Бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.

 

З повагою, в.о. начальника Служби 

Г.В.Немога