Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Дніпропетровщину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури України

Дніпропетровщину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури України

Сьогодні до Дніпра прибув міністр інфраструктури Володимир Омелян. Зранку міністр зустрівся з керівництвом Дніпропетровської області, керівництвом Служби автодоріг та представниками ЗМІ. Зустріч відбулась на місці будівництва важливого інфраструктурного об’єкту – другої черги Південного обходу м. Дніпра.

Володимир Омелян проінспектував як будується шляхопровід об’їзної дороги. Даний шляхопровід є складовою частиною будівництва Другої черги Південного обходу м. Дніпра. Об’їзна дорога вкрай необхідна місту Дніпро. Адже місто з населенням майже 1,5 мільйони мешканців до цього часу не має обходу і рух транзитного транспорту проходить через центральну частину обласного центру. Це створює несприятливі екологічні умови та погіршує безпеку дорожнього руху. Завершення будівництва дозволить збільшити пропускну спроможність доріг, які проходять через місто, вивести за його межі значну частину транзитних транспортних потоків та скоротить маршрут перевезень і час транспортування.

В ході розмови міністр інфраструктури зазначив «Дніпропетровщина – одна з областей, яка найбільше інвестує, контролює й відбудовує українських автошляхів. Регіон демонструє гарний результат – він показовий для всієї України. Якщо у 2016-2017 роках концентрували зусилля на тому, щоб відновити проїзність на дорогах і зробити капремонт, то цьогоріч вже споруджуємо нові об’єкти. Будується дорожня інфраструктура Дніпропетровщини, Полтавщини та багатьох інших регіонів».